Erkekler Üzerinde Doğum Sancısı Denendi

Kategori : Genel, Haber Videoları, İlginç Haberler - Etiketler :, , , , , , , , - Tarih : 23 Ocak 2013

VİDEO HABER – Erkeklerle doğum sancısı deneyi, Paylaşım sitelerinin son gözdesi doğum sancısı çeken erkekler.

Son günlerde 2 erkeğe suni bir şekilde verilen doğum sancısı paylaşım sitelerinde izlenme rekorları kırıyor.

Kadınların doğum esnasında çektiği sancının bir kemik kırılmasının verdiği sancıdan daha fazla olduğu söylentileri kulaktan kulağa dolaşıyor. Bu iddianın doğruluğunu araştırmak isteyen 2 kafadar yatağa uzanıp doğum sancısını birebir yaşıyor.

Hollanda’da iki erkek gönüllüye suni doğum sancısı çektirildi ve doğum sancısının tahmin ettiklerinden çok daha şiddetli olduğunu ifade ettiler.

Hollanda’da iki erkek gönüllüye suni doğum sancısı çektirildi. Denekler, doğum sancısının tahmin ettiklerinden çok daha şiddetli olduğunu ifade ettiler.

Hollandalı televizyon sunucuları Dennis Storm ve Valerio Zena’nın vücutlarına elektrodlar bağlandı ve bunlara doğum sancısındaki sancılar çektirildi. Bunlar deneye ancak iki saat dayanabildiler ve iki saat sonra elektrodların çıkarılması için yalvardılar. Sahte doğum sancısı çekilmesi filme de alındı ve Proefkonijnen televizyon programında yayımlandı. Suni sancı verilmesiyle sunucular acılar içinde kıvrandılar ve çıplıklar attılar. Zena, yaşadıklarının ”işkence” gibi olduğunu söyledi.

HABER VİDEOSU – İşte Erkeklerin Bile Dayanamadığı Şiddetli Doğum Sancıları:

 

 
 

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :
Facebook Twitter Friendfeed Buzz RSS